Rodičovské združenie

Milí rodičia,

aj v školskom roku  2023/24 bude rodičovský príspevok v nezmenenej výške 25,- eur na dieťa. Odsúhlasenú čiastku budú aktuálne vyberať triedni učitelia. Na uvedenom sa zhodol nový výbor RZ, a to na svojom ustnovujúcom zasadnutí dňa 19.9.2023.  Takto získané prostriedky budú použité výhradne pre potreby žiakov školy podľa kritérií schválených zvoleným výborom rodičovského združenia (RZ):

Zasady_cerpania_financnych_prostriedkov_RZ_23_24.pdf

Ďakujeme pekne za spoluprácu, ktorú si veľmi vážime. Poďakovanie patrí tiež dlhoročnej pani predsedníčke RZ RNDr. Ľubomíre Hollánovej, ktorú vo funkcii strieda novo zvolená p. predsedníčka

Mgr. Andrea Kučera

predsedníčka Rodičovského združenia Gymnázia v Bytči

IČO: 17319617

--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Dňa 27. 9. 2022 bola na plenárnom rodičovskom združení odsúhlasený rodičovský príspevok v nezmenenej výške 25,- eur.  Takto získané prostriedky budú použité výhradne pre potreby žiakov školy podľa kritérií schválených zvoleným výborom rodičovského združenia (RZ).Zásady nakladania s príspevkom  sú zverejnené  nižšie. Odsúhlasenú čiastku môžete poukázať na účet rodičovského združenia: SK51 0200 0000 0012 4391 9657do správy pre adresáta stačí napísať meno, priezvisko a triedu príslušného žiaka.

Vyúčtovanie použitia príspevku bolo rodičom zaslané prostredníctvom EduPage.

Ďakujeme pekne za spoluprácu.

Dňa 20. 9. 2018 zasadalo združenie rodičov  pri Gymnáziu v Bytči, ktoré navrhlo výšku príspevku na RZ 25,- Eur. Na plenárnom zasadnutí bola výška tohto príspevku odsúhlasená prítomnými rodičmi.  Takto získané prostriedky budú použité výhradne pre potreby žiakov školy podľa kritérií schválených zvoleným výborom rodičovského združenia (RZ). Túto čiastku môžete poukázať na účet rodičovského združenia: SK51 0200 0000 0012 4391 9657do správy pre adresáta stačí napísať meno, priezvisko a triedu príslušného žiaka.

RNDr.Ľubomíra Hollánová, predsedníčka RZ

______________________________________________________________________________________________________

Dňa 21. 9. 2017 zasadalo združenie rodičov a priateľov školy, ktoré navrhlo výšku príspevku na ZRPŠ  25,- eur. Na plenárnom zasadnutí bola výška tohto príspevku odsúhlasená prítomnými rodičmi.  Takto získané prostriedky budú použité výhradne pre potreby žiakov školy podľa kritérií schválených zvoleným výborom rodičovského združenia (RZ).

RNDr.Ľubomíra Hollánová, predsedníčka RZ

Zásady čerpania finančných prostriedkov z príspevku Rodičovského združenia:

RZ-zasady_cerpania.pdf