Dňa 13. januára 2022 sa konalo okresné kolo Olympiády v anglickom jazyku online formou. Naše gymnázium bolo zastúpené štyrmi žiakmi:
Sonja Wagnerová (príma, kategória 1A)
Lucia Martinková (kvarta, kategória 1B)
Oliver Slocík (kvinta, kategória 2A)
Ema Golasová (oktáva, kategória 2B)
Naši žiaci sa s úlohami popasovali veľmi úspešne a v konkurencii žiakov okresu Bytča obsadili popredné medailové stupne.
Sonja Wagnerová, Oliver Slocík a Ema Golasová obsadili 1. miesto a postupujú do krajského kola, Lucia Martinková sa stala úspešným riešiteľom a umiestnila sa na 2. mieste.
Všetkým našim žiakom ďakujeme za úspešnú reprezentáciu školy a prajeme im veľa elánu do ďalšieho štúdia anglického jazyka. Postupujúcim veľmi držíme palce v krajskom kole.
Za organizáciu ďakujeme Mgr. Gumančíkovej a Mgr. Horváthovej.