V dňoch 24. - 27.9. 2024 ožila hlavná chodba nášho gymnázia nádhernými farbami jesene. Jabĺčka ako vymaľované, oranžové tekvičky a mnohé iné plody si zasúťažili v krásne naaranžovaných variáciách. Naši žiaci a pedagógovia hlasovaním rozhodli o nasledovnom umiestnení:
1. miesto: Damián Dvorák z kvinty s veľkou oranžovou tekvicou
2. miesto: Lukáš Lipka z I.A s Ježkom
3. miesto: Lucia Martinková z prímy s Čarovnou tekvicou.
Spomedzi hlasujúcich sa šťastie usmialo na Karin Gallikovú z III.B.
Výhercom blahoželáme!
Srdečná vďaka patrí všetkým, ktorí sa akýmkoľvek spôsobom zapojili do našej výstavy a spríjemnili tak sebe aj ostatným dni v škole. Dúfame, že sa o rok budeme opäť tešiť z bohatej jesennej úrody našich žiakov a kolegov.
Mgr. Mária Šujanová (bez ktorej by výstavka nebola - pozn.) Ďakujeme :-)
Foto vo Fotogalérii