V stredu 11.novembra úspešní riešitelia školského kola PišQworkového turnaja našu školu reprezentovali na Majstrovstvách v Žiline. Súťaže sa zúčastnilo mnoho tímov zo Žilinského kraja a my sme školu zastúpili v troch družstvách, ktoré tvorili študenti 1. a 3.ročníka. Tím v zložení Simona Sádecká, Dominika Kmínková, Filip Fuljer, Matej Jandík a Jarko Behrík si počíňali skutočne veľmi úspešne a podarilo sa im umiestniť na úžasnom 2. mieste, čím si vybojovali účasť i v celoslovenskom kole. Všetci sa nesmierne tešíme z nášho úspechu a budeme držať palce v Bratislave. Dúfame, že svoju schopnosť logicky uvažovať, taktizovať a spolupracovať preukážete i vo vyššom kole majstrovstiev tejto i zábavnej hry ![]()
Foto Oblastné kolo TU.
****************************************************************************
Na našej škole sa konalo školské kolo medzinárodnej súťaže pIšQworky 2015. V neľútostnom boji súťažilo 6 družstiev. Po úvodných kolách sa na prvom mieste umiestnili dve družstvá, a preto sme museli zorganizovať súboj práve týchto dvoch družstiev. A ako to všetko nakoniec dopadlo?
1. miesto SEVERANIA (3A)
2. miesto SRNKOVCI (3B)
3. miesto ANDREJOVCI (1A)
Blahoželáme!!!!
Víťazi postupujú do okresného kola a my všetci im budeme držať palce.