| Názov školy | Gymnázium Bytča |
| Adresa školy | Štefánikova 219/4 |
| Telefón | +421 0415523589 |
| skola@gymbytca.edu.sk | |
| WWW stránka | gymbytca.edupage.org |
| Zriaďovateľ |
| Priezvisko, meno | Telefón | Služ. mobil | ||
|---|---|---|---|---|
| Riaditeľ | Mgr. Helena Školková | |||
| ZRŠ | ||||
| ZRŠ | ||||
| ZRŠ |
| Titl., priezvisko, meno | Kontakt | |
|---|---|---|
| predseda | ||
| pedagogickí zamestnanci | ||
| ostatní zamestnanci | ||
| zástupcovia rodičov | ||
| zástupca zriaďovateľa | ||
| iní |
| Názov MZ a PK | Vedúci | Zastúpenie predmetov | Poznámka |
|---|
Počet žiakov školy: 480
Počet tried: 16
Podrobnejšie informácie:| Trieda | Počet žiakov | z toho ŠVVP |
|---|---|---|
| prima | 30 | |
| sekunda | 31 | |
| tercia | 34 | |
| kvarta | 23 | |
| kvinta | 28 | |
| sexta | 30 | |
| septima | 28 | |
| oktáva | 24 | |
| prvá A | 31 | |
| prvá B | 34 | |
| druhá A | 31 | |
| druhá B | 32 | |
| tretia A | 30 | |
| tretia B | 29 | |
| štvrtá A | 30 | |
| štvrtá B | 33 |
| Gym 8.roč | Gym 6.roč | Gym 4.roč | SOŠ | SOU | OU | Iné | Spolu | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| prihlásení | ||||||||
| prijatí | ||||||||
| % úspešnosti |
| Trieda | ANJ | Bio | CvF | CCH | DEJ | EsV | EtV | FRJ | Fyz | Geo | HuV | Che | Inf | KAJ | KNJ |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| prima | 1,93 | 1,10 | 1,73 | 1,13 | 1,03 | ||||||||||
| sekunda | 1,48 | 1,35 | 1,19 | 1,16 | 1,32 | ||||||||||
| tercia | 1,50 | 1,47 | 1,50 | 1,24 | 2,24 | 1,44 | 1,62 | ||||||||
| kvarta | 1,43 | 1,26 | 1,26 | 1,83 | 1,39 | 1,22 | |||||||||
| kvinta | 1,62 | 1,76 | 1,48 | 2,03 | 1,55 | 1,90 | |||||||||
| sexta | 2,03 | 1,53 | 1,50 | 1,90 | 1,77 | 2,30 | 1,23 | 1,43 | |||||||
| septima | 1,25 | 1,11 | 1,00 | 1,00 | 1,14 | 1,57 | 1,46 | 1,00 | 1,16 | 1,67 | |||||
| oktáva | 1,33 | 2,08 | 1,00 | 1,00 | 1,83 | 1,33 | 1,13 | ||||||||
| prvá A | 1,58 | 1,97 | 1,69 | 1,94 | 1,48 | 1,35 | 1,06 | ||||||||
| prvá B | 1,71 | 2,12 | 2,56 | 1,65 | 1,97 | 1,09 | |||||||||
| druhá A | 1,94 | 2,13 | 1,81 | 2,52 | 1,94 | 2,68 | 1,50 | ||||||||
| druhá B | 2,03 | 1,94 | 1,69 | 2,34 | 1,66 | 2,13 | 2,00 | 1,56 | |||||||
| tretia A | 1,80 | 2,20 | 1,00 | 1,00 | 1,50 | 2,40 | 1,87 | 2,05 | 1,71 | ||||||
| tretia B | 2,45 | 2,41 | 1,00 | 2,24 | 2,48 | 1,86 | 2,11 | 2,09 | |||||||
| štvrtá A | 2,03 | 1,70 | 1,00 | 3,00 | 2,07 | 1,70 | 1,35 | 1,82 | |||||||
| štvrtá B | 2,00 | 1,70 | 1,00 | 2,09 | 1,70 | 1,50 | 1,88 |
| Trieda | LIS | MAT | NbV | NoS | NMJ | SBi | SDe | SFy | SGe | SCh | SIn | SeM | SJL | SVS | Spr |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| prima | 1,70 | 1,87 | 1,00 | ||||||||||||
| sekunda | 1,94 | 1,48 | 1,00 | ||||||||||||
| tercia | 2,15 | 1,06 | 1,46 | 1,88 | 1,03 | ||||||||||
| kvarta | 2,17 | 1,26 | 1,61 | 1,00 | |||||||||||
| kvinta | 1,66 | 1,83 | 1,76 | 1,00 | |||||||||||
| sexta | 2,17 | 2,07 | 1,00 | 2,47 | 2,13 | 1,00 | |||||||||
| septima | 1,57 | 1,18 | 1,32 | 1,50 | 1,09 | 1,83 | 1,25 | 1,27 | 1,68 | 1,12 | 1,04 | ||||
| oktáva | 1,79 | 1,33 | 1,92 | 1,58 | 2,00 | 2,00 | 2,00 | 1,75 | 1,45 | 1,88 | 2,00 | 1,00 | |||
| prvá A | 1,84 | 2,13 | 2,26 | 1,00 | |||||||||||
| prvá B | 2,56 | 1,71 | 2,12 | 1,00 | |||||||||||
| druhá A | 2,26 | 1,97 | 1,75 | 2,00 | 2,23 | 1,10 | |||||||||
| druhá B | 2,44 | 1,94 | 1,56 | 2,44 | 1,00 | ||||||||||
| tretia A | 2,43 | 1,60 | 1,93 | 1,00 | 1,13 | 2,38 | 1,53 | 1,33 | 1,37 | 2,06 | 1,00 | ||||
| tretia B | 2,17 | 2,03 | 2,34 | 1,00 | 1,63 | 2,91 | 1,50 | 1,67 | 2,52 | 2,00 | 1,07 | ||||
| štvrtá A | 1,93 | 2,57 | 2,03 | 1,93 | 2,80 | 2,11 | 2,25 | 1,25 | 1,14 | 2,23 | 2,37 | 1,00 | |||
| štvrtá B | 1,82 | 2,39 | 2,39 | 1,85 | 2,20 | 1,75 | 2,00 | 1,75 | 1,63 | 2,03 | 2,16 | 1,00 |
| Trieda | TeV | VyV |
|---|---|---|
| prima | 1,00 | |
| sekunda | 1,00 | |
| tercia | 1,00 | |
| kvarta | 1,00 | |
| kvinta | 1,00 | |
| sexta | 1,00 | |
| septima | 1,00 | |
| oktáva | 1,00 | |
| prvá A | 1,00 | |
| prvá B | 1,00 | |
| druhá A | 1,00 | |
| druhá B | 1,04 | |
| tretia A | 1,00 | |
| tretia B | 1,00 | |
| štvrtá A | 1,00 | |
| štvrtá B | 1,00 |
| Trieda | Počet | Vyznamenaní | Veľmi dobre | Prospeli | Neprospeli | Neklasifikovaní | Správanie 2 | Správanie 3 | Správanie 4 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| prima | 30 | 20 | 7 | 30 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| sekunda | 31 | 20 | 10 | 31 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| tercia | 34 | 19 | 9 | 34 | 0 | 0 | 1 | 0 | 0 |
| kvarta | 23 | 14 | 7 | 23 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| kvinta | 28 | 14 | 9 | 28 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| sexta | 30 | 12 | 8 | 30 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| septima | 28 | 22 | 4 | 28 | 0 | 0 | 1 | 0 | 0 |
| oktáva | 24 | 14 | 3 | 24 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| prvá A | 31 | 18 | 5 | 31 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| prvá B | 34 | 7 | 15 | 34 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| druhá A | 31 | 8 | 8 | 30 | 1 | 0 | 1 | 1 | 0 |
| druhá B | 32 | 7 | 13 | 32 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| tretia A | 30 | 9 | 10 | 30 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| tretia B | 29 | 9 | 6 | 29 | 0 | 0 | 0 | 1 | 0 |
| štvrtá A | 30 | 9 | 8 | 30 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| štvrtá B | 33 | 10 | 9 | 33 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Trieda | Počet | Zamešk. hod. | Zam. na žiaka | Ospravedlnené | Ospr. na žiaka | Neospravedlnené | Neosp. na žiaka |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| prima | 30 | 2301 | 76,70 | 2246 | 74,87 | 55 | 1,83 |
| sekunda | 31 | 2102 | 67,81 | 2102 | 67,81 | 0 | 0,00 |
| tercia | 34 | 2178 | 64,06 | 2178 | 64,06 | 0 | 0,00 |
| kvarta | 23 | 1480 | 64,35 | 1480 | 64,35 | 0 | 0,00 |
| kvinta | 28 | 2092 | 74,71 | 2088 | 74,57 | 4 | 0,14 |
| sexta | 30 | 3220 | 107,33 | 3214 | 107,13 | 6 | 0,20 |
| septima | 28 | 2865 | 102,32 | 2835 | 101,25 | 30 | 1,07 |
| oktáva | 24 | 1508 | 62,83 | 1505 | 62,71 | 3 | 0,13 |
| prvá A | 31 | 2482 | 80,06 | 2482 | 80,06 | 0 | 0,00 |
| prvá B | 34 | 2192 | 64,47 | 2192 | 64,47 | 0 | 0,00 |
| druhá A | 31 | 5085 | 164,03 | 4997 | 161,19 | 88 | 2,84 |
| druhá B | 32 | 4428 | 138,38 | 4428 | 138,38 | 0 | 0,00 |
| tretia A | 30 | 3844 | 128,13 | 3840 | 128,00 | 4 | 0,13 |
| tretia B | 29 | 3509 | 121,00 | 3420 | 117,93 | 89 | 3,07 |
| štvrtá A | 30 | 2648 | 88,27 | 2640 | 88,00 | 8 | 0,27 |
| štvrtá B | 33 | 2335 | 70,76 | 2330 | 70,61 | 5 | 0,15 |
| Názov | Počet žiakov | Úspešnosť v % | Iný údaj o úspešnosti |
|---|---|---|---|
| Monitor SJL | |||
| Monitor MAT |
| Predmet | Úroveň | Počet | (M/Ž) | PFEČ priemer | PFEČ počet | PFIČ priemer | PFIČ počet | 1 Ústna | 2 Ústna | 3 Ústna | 4 Ústna | 5 Ústna | Ústna priemer | Ústna počet |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| anglický jazyk | A | 7 | (2/5) | 85,83% | 7 | 80,00% | 7 | 6 | 1 | 1,14 | 7 | |||
| anglický jazyk | B | 55 | (23/32) | 69,15% | 55 | 62,91% | 55 | 13 | 19 | 14 | 9 | 2,35 | 55 | |
| biológia | A | 8 | (0/8) | 3 | 4 | 1 | 1,88 | 8 | ||||||
| biológia | B | 5 | (0/5) | 1 | 3 | 1 | 2,80 | 5 | ||||||
| dejepis | A | 13 | (2/11) | 12 | 1 | 1,08 | 13 | |||||||
| dejepis | B | 25 | (8/17) | 17 | 7 | 1 | 1,36 | 25 | ||||||
| fyzika | B | 4 | (3/1) | 3 | 1 | 1,25 | 4 | |||||||
| geografia | A | 2 | (1/1) | 2 | 1,00 | 2 | ||||||||
| geografia | B | 14 | (8/6) | 4 | 3 | 7 | 2,21 | 14 | ||||||
| chémia | A | 3 | (0/3) | 3 | 1,00 | 3 | ||||||||
| chémia | B | 3 | (0/3) | 2 | 1 | 1,33 | 3 | |||||||
| informatika | A | 3 | (2/1) | 2 | 1 | 1,67 | 3 | |||||||
| informatika | B | 9 | (5/4) | 6 | 2 | 1 | 1,44 | 9 | ||||||
| matematika | A | 7 | (5/2) | 65,73% | 7 | 6 | 1 | 1,29 | 7 | |||||
| matematika | B | 19 | (7/12) | 75,09% | 19 | 11 | 6 | 2 | 1,53 | 19 | ||||
| náuka o spoločnosti | A | 16 | (5/11) | 12 | 4 | 1,25 | 16 | |||||||
| náuka o spoločnosti | B | 41 | (11/30) | 12 | 16 | 7 | 6 | 2,17 | 41 | |||||
| nemecký jazyk | A | 2 | (1/1) | 89,15% | 2 | 97,50% | 2 | 2 | 1,00 | 2 | ||||
| nemecký jazyk | B | 25 | (4/21) | 63,84% | 25 | 75,20% | 25 | 8 | 9 | 5 | 3 | 2,12 | 25 | |
| slovenský jazyk a literatúra | A | 4 | (1/3) | 91,95% | 4 | 4 | 1,00 | 4 | ||||||
| slovenský jazyk a literatúra | B | 83 | (28/55) | 74,09% | 83 | 29 | 33 | 18 | 3 | 1,94 | 83 |
| Trieda | Študijný (učebný) odbor | Zameranie |
|---|---|---|
| prima | ||
| sekunda | ||
| tercia | ||
| kvarta | ||
| kvinta | ||
| sexta | ||
| septima | ||
| oktáva | ||
| prvá A | ||
| prvá B | ||
| druhá A | ||
| druhá B | ||
| tretia A | ||
| tretia B | ||
| štvrtá A | ||
| štvrtá B |
| Predmet | Ročník | Počet skupín | Počet hodín týždenne |
|---|
| Učebný variant | Trieda | Predmet | Počet hodín v týždni |
|---|
| Pracovný pomer | Počet pedag. prac. | Počet nepedag. prac. | Počet úväzkov pedag. prac. | Počet úväzkov nepedag. prac. |
|---|---|---|---|---|
| TPP | ||||
| DPP | ||||
| Znížený úväzok | ||||
| ZPS | ||||
| Na dohodu |
| počet | nekvalifikovaných | kvalifikovaných | spolu |
|---|---|---|---|
| učiteľov | |||
| vychovávateľov | |||
| asistentov učiteľa | |||
| spolu |
| Trieda | Predmet | Počet hodín týždenne |
|---|
| Ďalšie vzdelávanie | Počet absolventov | Počet študujúcich |
|---|---|---|
| 1.kvalifikačná skúška | ||
| 2.kvalifikačná skúška | ||
| štúdium školského manažmentu | ||
| špecializačné inovačné štúdium | ||
| špecializačné kvalifikačné | ||
| postgraduálne | ||
| doplňujúce pedagogické | ||
| vysokoškolské pedagogické | ||
| vysokoškolské nepedagogické |
| Názov súťaže | Počet žiakov | okr. kolo | kraj. kolo | národ. kolo | medzinár. kolo |
|---|
Projekty, do ktorých je škola zapojená, ich zameranie, stručná charakteristika
A) Dlhodobé B) Krátkodobé C) V školskom roku 2005/2006 boli školou vypracované projekty:Dátum poslednej inšpekčnej kontroly:
Druh inšpekcie:
Ak bola inšpekcia vykonaná v šk. roku 2005/2006, uveďte predmety a oblasti (riadenie, proces, podmienky), v ktorých bola dosiahnutá úroveň:
- veľmi dobrá
- dobrá
- priemerná
- málo vyhovujúca
- nevyhovujúca
- kľúčové pozitívne stránky školy
- oblasti vyžadujúce zlepšenie
V súvislosti so zabezpečením výchovnovzdelávacieho procesu uviesť hodnotenie
- priestorov školy (učebne, odborné učebne, telocvične, ihriská, školská jedáleň a pod.)
- zabezpečenie výučby učebnými pomôckami
- stručnú analýzu súčasného stavu
- potreby a pripravované plány
1. Dotácie zo štátneho rozpočtu na žiakov
...
2. Príspevky na čiastočnú úhradu nákladov spojených s hmotným zabezpečením školy od rodičov alebo inej osoby, ktorá má voči žiakovi vyživovaciu povinnosť
...
3. Finančné prostriedky prijaté za vzdelávacie poukazy a spôsob ich použitia v členení podľa financovaných aktivít
...
4. Finančné prostriedky získané od rodičov alebo zákonných zástupcov žiakov, právnických osôb alebo fyzických osôb a spôsob ich použitia v členení podľa finančných aktivít
...
5. Iné finančné prostriedky získané podľa osobitných predpisov
Oblasti, v ktorých škola dosahuje dobré výsledky:
Oblasti, v ktorých sú nedostatky a treba úroveň výchovy a vzdelávania zlepšiť:
Návrh opatrení:
| Názov záujmového krúžku | Počet detí | Počet skupín |
|---|---|---|
| aerobick | 11 | |
| Basketbalový krúžok | 14 | |
| francúzsky jazyk | 0 | |
| Futbalový krúžok | 17 | |
| Internetový krúžok 1 | 94 | |
| Internetový krúžok 2 | 0 | |
| Internetový krúžok 3 | 0 | |
| Internetový krúžok 4 | 0 | |
| Klub priateľov filmového umenia | 13 | |
| Krúžok chémie | 7 | |
| Krúžok zábavnej chémie a chemickej olympiády | 7 | |
| Volejbalový krúžok | 16 | |
| Začíname s francúzštinou | 0 |
Vypracoval: Mgr. Helena Školková
V Bytči, 18. septembra 2007
Správa prerokovaná v pedagogickej rade dňa:
Powered by aSc EduPage